प्रदेश १ का पूरा नतीजा | प्रदेश-सभा


    गणना सम्पन्न

CPN-UML


मत संख्या:५८७५३३
 (विजयी )

एमाले मत संख्या: ५८७५३३
काँग्रेस मत संख्या: ४९१५४३
माओवादी मत संख्या: १८६०५५
सं.स.फोरम मत संख्या: ५५८३४
अन्य मत संख्या: १२३०९९

    गणना सम्पन्न

Congress


मत संख्या:२९५७२९
 (विजयी )

एमाले मत संख्या: २६०९५५
काँग्रेस मत संख्या: २९५७२९
माओवादी मत संख्या: १४२७०२
राजपा मत संख्या: ३६९०२
राप्रपा मत संख्या: १५४४४
अन्य मत संख्या: ३९३३८

भोजपुर १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राजेन्द्र कुमार राई
मत संख्या:१९२१७
 (विजयी )

राजेन्द्र कुमार राई एमाले मत संख्या: १९२१७
अजम्वर काङमाङ सं.स.फोरम मत संख्या: ११५४१

सोलुखुम्बु १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

उत्तम कुमार बस्नेत
मत संख्या:१०६६८
 (विजयी )

प्रकाश सिंह कार्की काँग्रेस मत संख्या: ८८४६
उत्तम कुमार बस्नेत एमाले मत संख्या: १०६६८

सोलुखुम्बु १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

बुद्धि कुमार राजभण्डारी
मत संख्या:१०३८७
 (विजयी )

आङ गेलु शेर्पा काँग्रेस मत संख्या: ७९३९
बुद्धि कुमार राजभण्डारी एमाले मत संख्या: १०३८७

खोटाङ १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राजन राई
मत संख्या:१८,९३३
 (विजयी )

सुवास कुमार पोखरेल काँग्रेस मत संख्या: १३,४११
राजन राई एमाले मत संख्या: १८,९३३

ओखलढुङ्गा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

अम्विर बाबु गुरुङ्ग
मत संख्या:१८०९८
 (विजयी )

मित्र सेन दाहाल काँग्रेस मत संख्या: ११०९६
अम्विर बाबु गुरुङ्ग एमाले मत संख्या: १८०९८

दोलखा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

पशुपति चौलागाई
मत संख्या:२३०३८
 (विजयी )

केशवराज चौलागाईं काँग्रेस मत संख्या: १०८८०
पशुपति चौलागाई एमाले मत संख्या: २३०३८

रामेछाप १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

शान्ति प्रसाद पौडेल
मत संख्या:२२३६९
 (विजयी )

रत्‍न बहादुर कार्की काँग्रेस मत संख्या: १६१५८
शान्ति प्रसाद पौडेल एमाले मत संख्या: २२३६९

रामेछाप १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

कैलाश प्रसाद ढुंगेल
मत संख्या:२६९३५
 (विजयी )

जीत बहादुर मगर काँग्रेस मत संख्या: १४७२९
कैलाश प्रसाद ढुंगेल एमाले मत संख्या: २६९३५

रसुवा १(क)   गणना सम्पन्न

Congress

प्रभात तामाङ
मत संख्या:७६६९
 (विजयी )

प्रभात तामाङ काँग्रेस मत संख्या: ७६६९
कर्णेल लामा एमाले मत संख्या: ५२६३

धादिङ १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे
मत संख्या:२७३३२
 (विजयी )

मदु कुमार श्रेष्ठ काँग्रेस मत संख्या: १३६४७
राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे एमाले मत संख्या: २७३३२

धादिङ २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राम कुमार अधिकारी
मत संख्या:२०३६३
 (विजयी )

राम कुमार अधिकारी एमाले मत संख्या: २०३६३
रमेश प्रसाद धमला काँग्रेस मत संख्या: १९०१५

सिन्धुपाल्चोक १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

अरुण प्रसाद नेपाल
मत संख्या:२१७१२
 (विजयी )

अरुण प्रसाद नेपाल एमाले मत संख्या: २१७१२
बिष्णु बहादुर खत्री काँग्रेस मत संख्या: १४६३३

सिन्धुपाल्चोक १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

सुरेश नेपाल
मत संख्या:२२८३७
 (विजयी )

राजेन्द्र कुमार श्रेष्‍ठ काँग्रेस मत संख्या: ५००७
सुरेश नेपाल एमाले मत संख्या: २२८३७

बाग्लुङ १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

ईन्द्रलाल सापकोटा
मत संख्या:१७९१५
 (विजयी )

ईन्द्रलाल सापकोटा एमाले मत संख्या: १७९१५
दिपेन्द्र बहादुर थापा काँग्रेस मत संख्या: ११९८९

गोरखा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राम शरण वस्नेत
मत संख्या:१६६५६
 (विजयी )

राम शरण वस्नेत एमाले मत संख्या: १६६५६
राजेन्द्र बजगाई काँग्रेस मत संख्या: १३००१

मनाङ १(क)   गणना सम्पन्न

Congress

चिन्त वहादुर घले
मत संख्या:९९८
 (विजयी )

दिलिप श्रेष्‍ठ एमाले मत संख्या: ८९६
चिन्त वहादुर घले काँग्रेस मत संख्या: ९९८

लमजुङ १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

धनञ्जय दवाडी
मत संख्या:२०२४४
 (विजयी )

गर्ज बहादुर गुरुङ काँग्रेस मत संख्या: १३८४३
धनञ्जय दवाडी एमाले मत संख्या: २०२४४

लमजुङ १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ
मत संख्या:२३१८८
 (विजयी )

कृष्‍ण प्रसाद कोईराला काँग्रेस मत संख्या: १५१२२
पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ एमाले मत संख्या: २३१८८

मुस्ताङ १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

इन्द्र धारा डादु विष्ट
मत संख्या:११६७
 (विजयी )

मिक्युर गुरुङ काँग्रेस मत संख्या: ६५७
इन्द्र धारा डादु विष्ट एमाले मत संख्या: ११६७

मुस्ताङ १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

महेन्द्र बहादुर थकाली
मत संख्या:२५८४
 (विजयी )

छिरीङ धावा गुरुङ काँग्रेस मत संख्या: २२५९
महेन्द्र बहादुर थकाली एमाले मत संख्या: २५८४

म्याग्दी १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

नरदेवी पुन मगर
मत संख्या:१०८३८
 (विजयी )

अम लाल फगामी पुन काँग्रेस मत संख्या: ७९९०
नरदेवी पुन मगर एमाले मत संख्या: १०८३८

प्युठान १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

हरिप्रसाद रिजाल
मत संख्या:२४७३४
 (विजयी )

हरिप्रसाद रिजाल एमाले मत संख्या: २४७३४
टेक प्रसाद भण्डारी काँग्रेस मत संख्या: १२६३९

डोल्पा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

नन्द सिंह बुढा
मत संख्या:५४९०
 (विजयी )

नन्द सिंह बुढा एमाले मत संख्या: ५४९०
बेगम सिंह ठकुरी काँग्रेस मत संख्या: १२१३

मुगु १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

दान सिंह परियार
मत संख्या:५६५३
 (विजयी )

दान सिंह परियार एमाले मत संख्या: ५६५३
तिलक बहादुर मल्ल काँग्रेस मत संख्या: ५२९९

जुम्ला १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

पदम बहादुर रोकाया
मत संख्या:१०४५८
 (विजयी )

पदम बहादुर रोकाया एमाले मत संख्या: १०४५८
भिम निधि हमाल काँग्रेस मत संख्या: ५२८०

कालिकोट १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

कुर्मराज शाही
मत संख्या:११९३५
 (विजयी )

कुर्मराज शाही एमाले मत संख्या: ११९३५
टेक राज शाही काँग्रेस मत संख्या: ४४८९
धन प्रसाद पाण्डे नयाँशक्ति मत संख्या: १००
महेश शाही जनमोर्चा मत संख्या: ४२

हुम्ला १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

दल रावल
मत संख्या:७१५८
 (विजयी )

ठान बहादुर रोकाया काँग्रेस मत संख्या: १८११
दल रावल एमाले मत संख्या: ७१५८

जाजरकोट १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

करविर शाही
मत संख्या:१५१८५
 (विजयी )

दिपक जंङ्ग शाह काँग्रेस मत संख्या: १०३६२
करविर शाही एमाले मत संख्या: १५१८५

बाजुरा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

बल देव रेग्‍मी
मत संख्या:९८४०
 (विजयी )

बल देव रेग्‍मी एमाले मत संख्या: ९८४०
जनक राज गिरी काँग्रेस मत संख्या: ८३११

बाजुरा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

प्रकाश वहादुर शाह
मत संख्या:१८१८६
 (विजयी )

पदम बहादुर शाही काँग्रेस मत संख्या: १४९७७
प्रकाश वहादुर शाह एमाले मत संख्या: १८१८६

दार्चुला १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

गेल्बु सिंह बोहरा
मत संख्या:१६०५३
 (विजयी )

मदन गिरी काँग्रेस मत संख्या: १२५९८
गेल्बु सिंह बोहरा एमाले मत संख्या: १६०५३

वैतडी १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

लिलाधर भट्ट
मत संख्या:२०३१८
 (विजयी )

लिलाधर भट्ट एमाले मत संख्या: २०३१८
गणेश चन्द राप्रपा मत संख्या: १५२४७

ताप्लेजुङ १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

बल बहादुर साम्सोहाङ
मत संख्या:१५४१७
 (विजयी )

लिला देवी वोखिम (लिम्बू) काँग्रेस मत संख्या: १०९७४
बल बहादुर साम्सोहाङ एमाले मत संख्या: १५४१७

पाँचथर १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

गणेश कुमार काम्बाङ्ग
मत संख्या:२१०१०
 (विजयी )

नरेन्द्र कुमार केरुङ काँग्रेस मत संख्या: १६०७८
गणेश कुमार काम्बाङ्ग एमाले मत संख्या: २१०१०

संखुवासभा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

तुलसी प्रसाद न्यौपाने
मत संख्या:१७५४०
 (विजयी )

तुलसी प्रसाद न्यौपाने एमाले मत संख्या: १७५४०
दीपक कुमार लिम्बु(थक्लुङ) काँग्रेस मत संख्या: १६१४०

भोजपुर १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

शेरधन राई
मत संख्या:२०३३४
 (विजयी )

शेरधन राई एमाले मत संख्या: २०३३४
गोविन्दबहादुर कार्की काँग्रेस मत संख्या: ७१०५

नुवाकोट १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

बद्री मैनाली
मत संख्या:२०५०९
 (विजयी )

बद्री मैनाली एमाले मत संख्या: २०५०९
रमेश कुमार महत काँग्रेस मत संख्या: १२२१७

नुवाकोट २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

केशव राज पाण्डे
मत संख्या:२०००९
 (विजयी )

जगदिश्‍वर नरसिंह के.सी. काँग्रेस मत संख्या: १२७२९
केशव राज पाण्डे एमाले मत संख्या: २०००९

इलाम १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

खिनु लङवा [लिम्बू]
मत संख्या:१४,७३२
 (विजयी )

देवेन्द्र कुमार राई काँग्रेस मत संख्या: ७,४०५
खिनु लङवा [लिम्बू] एमाले मत संख्या: १४,७३२

इलाम १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

काजी मान कागते
मत संख्या:१७९८६
 (विजयी )

दुर्गा कुमार बराल काँग्रेस मत संख्या: १००२१
काजी मान कागते एमाले मत संख्या: १७९८६

इलाम २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राम बहादुर मगर
मत संख्या:१९८३८
 (विजयी )

डम्बर बहादुर खड्का काँग्रेस मत संख्या: १६२८६
राम बहादुर मगर एमाले मत संख्या: १९८३८

झापा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

श्रीप्रसाद मैनाली
मत संख्या:२२९७२
 (विजयी )

केशवराज पाण्डे काँग्रेस मत संख्या: १७२४०
श्रीप्रसाद मैनाली एमाले मत संख्या: २२९७२

झापा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

गोपालचन्द्र बुढाथोकी
मत संख्या:१७८३९
 (विजयी )

अशोक कुमार पोखरेल काँग्रेस मत संख्या: ९९७८
गोपालचन्द्र बुढाथोकी एमाले मत संख्या: १७८३९

झापा २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

एकराज कार्की
मत संख्या:२१२८४
 (विजयी )

लक्ष्मण खड्का काँग्रेस मत संख्या: १२७२२
एकराज कार्की एमाले मत संख्या: २१२८४

झापा २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

बृख बहादुर प्रधान
मत संख्या:२५४२१
 (विजयी )

खड्ग प्रसाद प्रसाई काँग्रेस मत संख्या: १८३३०
बृख बहादुर प्रधान एमाले मत संख्या: २५४२१

झापा ३(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

वशन्त कुमार वानिया
मत संख्या:२२६५३
 (विजयी )

भुमी प्रसाद राजवंशी काँग्रेस मत संख्या: १७००५
वशन्त कुमार वानिया एमाले मत संख्या: २२६५३

झापा ४(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

हिराकुमार थापा
मत संख्या:२४९०१
 (विजयी )

उत्तम कुमार शर्मा (सुवेदी) काँग्रेस मत संख्या: १४९६५
हिराकुमार थापा एमाले मत संख्या: २४९०१

झापा ५(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

हिक्मत कुमार कार्की
मत संख्या:२४०९८
 (विजयी )

अनिल कृष्ण प्रर्साइ काँग्रेस मत संख्या: १८६३६
हिक्मत कुमार कार्की एमाले मत संख्या: २४०९८

झापा ५(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

अर्जुन राई
मत संख्या:२९२११
 (विजयी )

राजन बहादुर ढुंगाना काँग्रेस मत संख्या: १०२६५
अर्जुन राई एमाले मत संख्या: २९२११

तेह्रथुम १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

लछुमन तिवारी
मत संख्या:११७२६
 (विजयी )

गोविन्द प्रसाद ढुंगाना काँग्रेस मत संख्या: १०२६०
लछुमन तिवारी एमाले मत संख्या: ११७२६

तेह्रथुम १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

तेजमान कन्दङवा
मत संख्या:१०३०२
 (विजयी )

विजय सम्वाहाम्फे काँग्रेस मत संख्या: ८०४७
तेजमान कन्दङवा एमाले मत संख्या: १०३०२

धनकुटा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

निरन राई
मत संख्या:२००८८
 (विजयी )

मनोहर नारायण श्रेष्ठ काँग्रेस मत संख्या: १३४४२
निरन राई एमाले मत संख्या: २००८८

धनकुटा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

इन्द्र मणी पराजुली
मत संख्या:२०६५१
 (विजयी )

इन्द्र मणी पराजुली एमाले मत संख्या: २०६५१
अर्जुन थापा सं.स.फोरम मत संख्या: ८२३१

मोरङ १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

उपेन्द्र प्रसाद धिमिरे
मत संख्या:१७११७
 (विजयी )

ईश्‍वरी कोइराला काँग्रेस मत संख्या: १४३१०
उपेन्द्र प्रसाद धिमिरे एमाले मत संख्या: १७११७

मोरङ २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

लिला बल्लभ अधिकारी
मत संख्या:१८३८६
 (विजयी )

घणिन्द्र बहादुर कुँवर काँग्रेस मत संख्या: १७१२७
लिला बल्लभ अधिकारी एमाले मत संख्या: १८३८६

मोरङ ३(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राज कुमार ओझा
मत संख्या:२२८२०
 (विजयी )

ललित बहादुर श्रेष्ठ काँग्रेस मत संख्या: २०२८७
राज कुमार ओझा एमाले मत संख्या: २२८२०

मोरङ ४(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

जिवन घिमीरे
मत संख्या:१३८०५
 (विजयी )

विश्‍वनाथ रिजाल काँग्रेस मत संख्या: ११६२५
जिवन घिमीरे एमाले मत संख्या: १३८०५

मोरङ ६(ख)   गणना सम्पन्न

Congress

केदार कार्की
मत संख्या:११२९८
 (विजयी )

केदार कार्की काँग्रेस मत संख्या: ११२९८
रमेश प्रसाद पोख्रोल एमाले मत संख्या: ८१२०

सुनसरी १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

प्रदीप कुमार भण्डारी
मत संख्या:१९२४३
 (विजयी )

किशोर राई काँग्रेस मत संख्या: १३७७०
प्रदीप कुमार भण्डारी एमाले मत संख्या: १९२४३

सुनसरी १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

भीम प्रसाद आचार्य
मत संख्या:२०२११
 (विजयी )

बुद्धि बहादुर कटुवाल काँग्रेस मत संख्या: १२९६४
भीम प्रसाद आचार्य एमाले मत संख्या: २०२११

सुनसरी २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

सर्वध्वज सावाँ लिम्बु
मत संख्या:२४६७४
 (विजयी )

हेम कर्ण पौडेल काँग्रेस मत संख्या: १९२४५
सर्वध्वज सावाँ लिम्बु एमाले मत संख्या: २४६७४

सुनसरी २(ख)   गणना सम्पन्न

Congress

राजीव कोइराला
मत संख्या:१७८९२
 (विजयी )

राजीव कोइराला काँग्रेस मत संख्या: १७८९२
राम प्रसाद महतो एमाले मत संख्या: १६४७५

सुनसरी ३(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

लिलम बस्नेत
मत संख्या:१९६६५
 (विजयी )

कुमार जंग थापा काँग्रेस मत संख्या: १७६८९
लिलम बस्नेत एमाले मत संख्या: १९६६५

सुनसरी ३(ख)   गणना सम्पन्न

Congress

अगम लाल चौधरी
मत संख्या:२१४२९
 (विजयी )

अगम लाल चौधरी काँग्रेस मत संख्या: २१४२९
रामदेव यादब एमाले मत संख्या: १७५६८

सुनसरी ४(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

जगदिश प्रसाद कुसियैत
मत संख्या:१६६९०
 (विजयी )

रेवती रमण दुलाल काँग्रेस मत संख्या: १५२८२
जगदिश प्रसाद कुसियैत एमाले मत संख्या: १६६९०

उदयपुर १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

विमल कार्की
मत संख्या:१७५०१
 (विजयी )

विदुर वस्नेत काँग्रेस मत संख्या: १५८४४
विमल कार्की एमाले मत संख्या: १७५०१

उदयपुर २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

कला घले
मत संख्या:१३४५९
 (विजयी )

राम कुमार खत्री काँग्रेस मत संख्या: ८९७६
कला घले एमाले मत संख्या: १३४५९

सप्तरी १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

सत्य नारायण मण्डल
मत संख्या:११३०२
 (विजयी )

सुबोध कुमार पोखरेल काँग्रेस मत संख्या: २७१२
सत्य नारायण मण्डल एमाले मत संख्या: ११३०२
राज कुमार लेखी राजपा मत संख्या: ९२५२

सप्तरी ३(क)   गणना सम्पन्न

Congress

मोहम्मद समिम
मत संख्या:११६२८
 (विजयी )

मोहम्मद समिम काँग्रेस मत संख्या: ११६२८
महेश प्रसाद चौधरी एमाले मत संख्या: १७५९
दिनेश कुमार यादव राजपा मत संख्या: ९९७९

सप्तरी ४(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

गोविन्द वाहादुर न्यौपाने
मत संख्या:१५,११३
 (विजयी )

सिताराम साह काँग्रेस मत संख्या: ११,३९५
गोविन्द वाहादुर न्यौपाने एमाले मत संख्या: १५,११३
विनोद कुमार चौधरी सं.स.फोरम मत संख्या: १५२७

सिराहा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

लगन लाल चौधरी
मत संख्या:११५४२
 (विजयी )

संतोष कुमार चौधरी काँग्रेस मत संख्या: १०६९९
लगन लाल चौधरी एमाले मत संख्या: ११५४२

सिराहा १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

अशोक कुमार यादव
मत संख्या:११११०
 (विजयी )

अशोक कुमार यादव एमाले मत संख्या: ११११०
राज कुमार गुप्ता सं.स.फोरम मत संख्या: १०६०८

सिराहा २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

मदन सेन प्रसाद श्रीवास्तव
मत संख्या:१२५२१
 (विजयी )

तपेश्‍वर महतो कोइरी काँग्रेस मत संख्या: ८४१४
मदन सेन प्रसाद श्रीवास्तव एमाले मत संख्या: १२५२१

सिराहा ३(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

प्रमोद कुमार यादव
मत संख्या:११९५४
 (विजयी )

सुभाष चन्द्र यादव काँग्रेस मत संख्या: ९४८६
प्रमोद कुमार यादव एमाले मत संख्या: ११९५४
मनोरंजन गोइत सं.स.फोरम मत संख्या: ३०००

धनुषा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

किशोरी साह कमल
मत संख्या:१४२०९
 (विजयी )

किशोरी साह कमल एमाले मत संख्या: १४२०९
श्याम नारायण यादव सं.स.फोरम मत संख्या: ८९११

धनुषा २(ख)   गणना सम्पन्न

FSFN

रामअशीष यादव
मत संख्या:१७१३१
 (विजयी )

राजदेव यादव काँग्रेस मत संख्या: ४८७७
राम चन्‍द्र मण्‍डल एमाले मत संख्या: ७१६२
रामअशीष यादव सं.स.फोरम मत संख्या: १७१३१

धनुषा ३(क)   गणना सम्पन्न

Congress

रामसरोज यादव
मत संख्या:१५६८५
 (विजयी )

रामसरोज यादव काँग्रेस मत संख्या: १५६८५
कविन्‍द्र नाथ ठाकुर राजपा मत संख्या: १४०४७

धनुषा ४(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

शत्रुधन महतो
मत संख्या:१२८००
 (विजयी )

वासुलाल महतो कोइरी काँग्रेस मत संख्या: ११५४९
शत्रुधन महतो एमाले मत संख्या: १२८००

महोत्तरी १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

शारदा देवी थापा
मत संख्या:१०२८२
 (विजयी )

प्रहलाद कुमार क्षेत्री काँग्रेस मत संख्या: ९०३१
शारदा देवी थापा एमाले मत संख्या: १०२८२
राजु खड्का माओवादी मत संख्या: १५९८

महोत्तरी ४(ख)   गणना सम्पन्न

FSFN

सरोज कुमार सिंह
मत संख्या:७५५५
 (विजयी )

सरोज कुमार यादव एमाले मत संख्या: ५०७९
सरोज कुमार सिंह सं.स.फोरम मत संख्या: ७५५५

सर्लाही १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

वेची लुङ्गेली
मत संख्या:१५३६३
 (विजयी )

शेख साह दुल्‍लाह काँग्रेस मत संख्या: ९१९७
वेची लुङ्गेली एमाले मत संख्या: १५३६३
राम प्रसाद चौधरी राजपा मत संख्या: ५९४०

सर्लाही ३(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

डिल्ली प्रसाद उप्रेती
मत संख्या:२०२४६
 (विजयी )

कपिल मुनी मैनाली काँग्रेस मत संख्या: ७०५०
डिल्ली प्रसाद उप्रेती एमाले मत संख्या: २०२४६
कुसुम कुमार महत्तो राजपा मत संख्या: ५९५६

काठमाडौं १(क)   गणना सम्पन्न

Congress

दिपेन्द्र श्रेष्ठ
मत संख्या:६२३१
 (विजयी )

दिपेन्द्र श्रेष्ठ काँग्रेस मत संख्या: ६२३१
विष्णु कुमारी भुसाल एमाले मत संख्या: ४६१८

काठमाडौं १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

गणेश प्रसाद दुलाल
मत संख्या:४२४२
 (विजयी )

सुरज चन्द्र लामीछाने काँग्रेस मत संख्या: ४२२३
गणेश प्रसाद दुलाल एमाले मत संख्या: ४२४२

काठमाडौं २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

सानु कुमार श्रेष्‍ठ
मत संख्या:८९३६
 (विजयी )

लोकेश ढकाल काँग्रेस मत संख्या: ५७५८
सानु कुमार श्रेष्‍ठ एमाले मत संख्या: ८९३६

काठमाडौं २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

मणिराम फुयाल
मत संख्या:१६५७३
 (विजयी )

मनहरी खड्का काँग्रेस मत संख्या: ८२६५
मणिराम फुयाल एमाले मत संख्या: १६५७३

काठमाडौं ३(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

रामेश्‍वर फुयाल
मत संख्या:१०८८६
 (विजयी )

बिमल ठकुरी काँग्रेस मत संख्या: १०८१९
रामेश्‍वर फुयाल एमाले मत संख्या: १०८८६

काठमाडौं ४(क)   गणना सम्पन्न

Congress

नरोत्तम वैद्य
मत संख्या:८७१९
 (विजयी )

नरोत्तम वैद्य काँग्रेस मत संख्या: ८७१९
निर्मल कुईंकेल एमाले मत संख्या: ७७९४

काठमाडौं ४(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

कुसुम कुमार कार्की
मत संख्या:१२३४७
 (विजयी )

साधुराम खड्का काँग्रेस मत संख्या: ९३५४
कुसुम कुमार कार्की एमाले मत संख्या: १२३४७

काठमाडौं ५(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

नारायण बहादुर सिलवाल
मत संख्या:७७९०
 (विजयी )

रमा पौड्याल (गुरागाईं) काँग्रेस मत संख्या: ४३०९
नारायण बहादुर सिलवाल एमाले मत संख्या: ७७९०

काठमाडौं ५(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

दीपक निरौला
मत संख्या:१३८७९
 (विजयी )

रमेश कुमार खड्का काँग्रेस मत संख्या: ९५२४
दीपक निरौला एमाले मत संख्या: १३८७९

काठमाडौं ६(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

केशव स्थापीत
मत संख्या:८०२२
 (विजयी )

न्हुछे नारायण मानन्धर काँग्रेस मत संख्या: ५१४९
केशव स्थापीत एमाले मत संख्या: ८०२२

काठमाडौं ६(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

योगेन्द्र राज संगौला
मत संख्या:१२८१३
 (विजयी )

विष्णुभक्त तिमिल्सिना काँग्रेस मत संख्या: ४०५६
योगेन्द्र राज संगौला एमाले मत संख्या: १२८१३

काठमाडौं ७(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

वसन्त प्रसाद मानन्धर
मत संख्या:८८००
 (विजयी )

बिजय वहादुर माली काँग्रेस मत संख्या: ८७६६
वसन्त प्रसाद मानन्धर एमाले मत संख्या: ८८००

काठमाडौं ७(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

प्रकाश श्रेष्ठ
मत संख्या:६०२२
 (विजयी )

धर्मराज अर्याल काँग्रेस मत संख्या: ५३०२
प्रकाश श्रेष्ठ एमाले मत संख्या: ६०२२

काठमाडौं ८(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राजेश शाक्य
मत संख्या:७७८०
 (विजयी )

राज्य लक्ष्मी श्रेष्‍ठ काँग्रेस मत संख्या: ६१७६
राजेश शाक्य एमाले मत संख्या: ७७८०

काठमाडौं ८(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

अष्‍ट लक्ष्‍मी शाक्‍य (वोहरा)
मत संख्या:५१६९
 (विजयी )

देव रत्‍न डंगोल काँग्रेस मत संख्या: ३६६९
अष्‍ट लक्ष्‍मी शाक्‍य (वोहरा) एमाले मत संख्या: ५१६९

काठमाडौं ९(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

अजय क्रान्‍ती शाक्‍य
मत संख्या:९५३१
 (विजयी )

इन्द्रमान तुलाधर काँग्रेस मत संख्या: ७१९३
अजय क्रान्‍ती शाक्‍य एमाले मत संख्या: ९५३१

काठमाडौं ९(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

केशव प्रसाद पोखरेल
मत संख्या:१२१५६
 (विजयी )

धर्मराज गौतम काँग्रेस मत संख्या: ९११०
केशव प्रसाद पोखरेल एमाले मत संख्या: १२१५६

काठमाडौं १०(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

रमा आले मगर
मत संख्या:९९०३
 (विजयी )

धर्म नन्‍द श्रेष्‍ठ काँग्रेस मत संख्या: ७०१७
रमा आले मगर एमाले मत संख्या: ९९०३

भक्तपुर १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

हरि शरण लामिछाने
मत संख्या:१२७८९
 (विजयी )

जिवन खत्री काँग्रेस मत संख्या: ९७७७
हरि शरण लामिछाने एमाले मत संख्या: १२७८९

भक्तपुर २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

शसि जङ्ग थापा
मत संख्या:१९५१५
 (विजयी )

अंगत खड्का काँग्रेस मत संख्या: ९११५
शसि जङ्ग थापा एमाले मत संख्या: १९५१५

भक्तपुर २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

राजेन्द्र मान श्रेष्‍ठ
मत संख्या:१४२८८
 (विजयी )

गणेश मान चक्रधर काँग्रेस मत संख्या: ११५८०
राजेन्द्र मान श्रेष्‍ठ एमाले मत संख्या: १४२८८

ललितपुर १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

चेत नाथ संजेल
मत संख्या:११,७४२
 (विजयी )

मीन कृष्ण महर्जन काँग्रेस मत संख्या: १०,५९१
चेत नाथ संजेल एमाले मत संख्या: ११,७४२

ललितपुर २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

माधव प्रसाद पौडेल
मत संख्या:१४५३४
 (विजयी )

पवन विक्रम थापा काँग्रेस मत संख्या: ८१४५
माधव प्रसाद पौडेल एमाले मत संख्या: १४५३४

ललितपुर २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

ज्ञानेन्द्र शाक्य
मत संख्या:१२०६३
 (विजयी )

प्रेम कृष्ण महर्जन काँग्रेस मत संख्या: ९४२०
ज्ञानेन्द्र शाक्य एमाले मत संख्या: १२०६३

ललितपुर ३(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

जीवन खड्का
मत संख्या:११७०१
 (विजयी )

शिव राम बानियाँ काँग्रेस मत संख्या: ८६९३
जीवन खड्का एमाले मत संख्या: ११७०१

काभ्रेपलाञ्चोक १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

चन्द्र बहादुर लामा
मत संख्या:२४४४७
 (विजयी )

गणेश लामा काँग्रेस मत संख्या: २०२७०
चन्द्र बहादुर लामा एमाले मत संख्या: २४४४७

काभ्रेपलाञ्चोक २(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

लक्ष्मण लम्साल
मत संख्या:२७,६२१
 (विजयी )

सुन्दर मणि आचार्य काँग्रेस मत संख्या: १६,५८९
लक्ष्मण लम्साल एमाले मत संख्या: २७,६२१

काभ्रेपलाञ्चोक २(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

बसुन्धरा हुमागाई
मत संख्या:२८, ५६१
 (विजयी )

कन्चन चन्द्र वादे काँग्रेस मत संख्या: २१, ७५३
बसुन्धरा हुमागाई एमाले मत संख्या: २८, ५६१

मकवानपुर १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

डोरमणी पौडेल
मत संख्या:२०७०३
 (विजयी )

अशोकराज शाक्य काँग्रेस मत संख्या: १६५८१
डोरमणी पौडेल एमाले मत संख्या: २०७०३

मकवानपुर २(ख)   गणना सम्पन्न

Congress

ईन्द्र बहादुर बानियाँ
मत संख्या:१९२४५
 (विजयी )

ईन्द्र बहादुर बानियाँ काँग्रेस मत संख्या: १९२४५

रौतहट १(क)   गणना सम्पन्न

RJP

बाबुलाल साह कानु
मत संख्या:१०५२४
 (विजयी )

नागेन्द्र साह काँग्रेस मत संख्या: ४३७१
भीखारी प्रसाद यादव एमाले मत संख्या: ७२१०
बाबुलाल साह कानु राजपा मत संख्या: १०५२४

रौतहट २(क)   गणना सम्पन्न

Congress

नागेन्द्र प्रसाद सिन्‍हा
मत संख्या:११८५१
 (विजयी )

नागेन्द्र प्रसाद सिन्‍हा काँग्रेस मत संख्या: ११८५१
शैलेन्द्र शाह एमाले मत संख्या: ७७६१

रौतहट ३(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

नागेन्द्र राय यादव
मत संख्या:१११८२
 (विजयी )

मोहम्मद सेराज काँग्रेस मत संख्या: ३६५९
नागेन्द्र राय यादव एमाले मत संख्या: १११८२
गोविन्द चौधरी राजपा मत संख्या: १०८३४

बारा १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

त्रिलोकी प्रसाद
मत संख्या:१८४४५
 (विजयी )

पेमा सिद्धि लामा काँग्रेस मत संख्या: १६४८४
त्रिलोकी प्रसाद एमाले मत संख्या: १८४४५

बारा ४(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

सुन्दर बहादुर विवश्कर्मा
मत संख्या:११७७०
 (विजयी )

ओम कृष्ण कार्की काँग्रेस मत संख्या: ८३२३
सुन्दर बहादुर विवश्कर्मा एमाले मत संख्या: ११७७०

पर्सा १(ख)   गणना सम्पन्न

FSFN

लाल वावु राउत
मत संख्या:३४१०
 (विजयी )

विजय कुमार सर्राफ काँग्रेस मत संख्या: ३१२८
शम्भु प्रसाद एमाले मत संख्या: १११२
लाल वावु राउत सं.स.फोरम मत संख्या: ३४१०

पर्सा २(क)   गणना सम्पन्न

Congress

राजेश्वर प्रसाद शा
मत संख्या:१०२५९
 (विजयी )

राजेश्वर प्रसाद शा काँग्रेस मत संख्या: १०२५९
रामचन्‍द्र साह तेली एमाले मत संख्या: ५०५७
रामनरेश प्रसाद यादव सं.स.फोरम मत संख्या: १००७९

पर्सा ४(क)   गणना सम्पन्न

Congress

शंकर प्रसाद चौधरी
मत संख्या:७४८८
 (विजयी )

शंकर प्रसाद चौधरी काँग्रेस मत संख्या: ७४८८
जयप्रकाश थारु एमाले मत संख्या: ७०४०

चितवन १(क)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

दावा दोर्जे लामा
मत संख्या:२३०२३
 (विजयी )

धन बहादुर गुरुङ्ग काँग्रेस मत संख्या: १५९९४
दावा दोर्जे लामा एमाले मत संख्या: २३०२३

चितवन १(ख)   गणना सम्पन्न

CPN-UML

कृष्ण प्रसाद शर्मा खनाल
मत संख्या:२७२३२
 (विजयी )

उत्तम प्रसाद आचार्य काँग्रेस मत संख्या: १८५११
कृष्ण प्रसाद शर्मा खनाल एमाले मत संख्या: २७२३२